Nikto nie je dokonalý a čo Danko?

Autor: Ján Kukulský | 14.10.2016 o 9:56 | Karma článku: 8,35 | Prečítané:  1575x

Mindráky advokáta s pochybnými rečníckymi schopnosťam sú najnovšie ohrozením pre humoristickú reláciu. Jeho umiestnenia v prieskumoch a sledovanosť zábavnej relácie naznačujú, akú srandu máme mi Slováci najradšej

a akými viziami pán Danko disponuje. Hádam neexistuje frustrujúcejší pocit ako uvedomenie si, že táto srandovná krajina nie je schopná vyprodukovať osobnosť - vizionára, ktorý by to s nami všetkými potiahol niekam ...........nie,nie tam to ťahajú  a ťahali takmer všetci terajší i doterajší. Tak v mestách, ale aj na celom Slovensku máme ľudí, ktorí ponúkajú rozumné riešenia v školstve, sociálnej oblasti, samospráve, cestovnom ruchu, v ochrane našich prírodných zdrojov, či majetku obyvateľov, no väčšinový hlas zverí spravovanie i hospodárenie tejto krajiny do rúk najväčším exotom, ktorí by nás najradšej vystrašili na smrť, aby sme si bez ich ochrany život ani nevedeli predstaviť. Politológovia týchto mocibažných woodoo chudákov nazývajú šikovnými politikmi.

To je teda perspektíva, keď faloš, vypočítavosť a chrapúnstvo sú najlepšími predpokladmi na to, aby vás niekto označil ako šikovného v akejkoľvek funkcii, tobôž vo vláde. Mimochodom, potrebujeme vôbec aby nám niekto vládol? Podľa toho, koho si ľudia volia je zrejmé, že tým figúrkam vo vládach a na úradoch nedávajú absolútny význam. Slovensko nenaberie nikdy ten správny kurz pokiaľ bude pretrvávať súčasný systém, v ktorom hrajú prím ľudia so záľubou v luxuse, mladých asistentkách či vo svojej dôležitosti.

Je jasné, že na Slovensku nie je nikto dokonalý. Aj kvôli povahe respondenta (nášho súčasného politického najsympoša) je ťažké odhadnúť pohnútky v boji za vypudenie zábavnej relácie z  “RTV-dvojbodka“ bodka J  Obava z dehonestovanie národa a rasy je zrejme len zastieracím manévrom a hlavným dôvodom je jeho presvedčenie, že s ním zažijeme ešte väčšiu prdel ako s Marcelom, Juniorom a celou krajinou dokopy. Takisto Danková averzia voči reality show môže byť náznakom, že aj s konkurenciou na tomto poli má zrejme nejaké plány.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Voliť proti Kotlebovi nebude bolieť

Ktovie, ako na voličov zapôsobí Klusov sľub vyčistiť úrady od rodinkárstva. Zdá sa totiž, že práve to im neprekáža v prípade ĽSNS.

DOMOV

Politický geograf Madleňák: Neviem, či v Lučenci poznajú Luntera či Mičeva

Extrémista Marian Kotleba ťaží v banskobystrickej župe aj zo slabej informovanosti tamojších voličov, hovorí pre SME politický geograf TIBOR MADLEŇÁK.

DOMOV

Nemýľte sa, toto nie je vaše Slovensko, zaznelo Kotlebovi pod oknom

Na to, aby zlo víťazilo, stačí, aby dobrí ľudia nerobili nič, pripomenul prezident Andrej Kiska.


Už ste čítali?