Pornografia na ministerstve dopravy

Autor: Ján Kukulský | 8.2.2016 o 20:16 | Karma článku: 6,48 | Prečítané:  561x

Veľkosť ci majestátnosť auta vraj môže v prípade jeho majiteľa naznačovať isté disproporcie v rámci telesného a možno aj duševného vývoja.

Z tohto pohľadu sa povenujme istému sexuálnemu náboju, ktorý je v posledných rokoch badať medzi legislatívcami a majiteľmi áut. Či má tento vzťah nejakú perspektívu je nateraz vo hviezdach. To čo sa deje v rámci slovenskej legislatívy v prípade podmienok prevádzky cestných vozidiel pre premávku na pozemných komunikáciách, by mohlo podľa Freudovho výskumu vrhať nie najlepšie svetlo na dvoch pánov z ministerstva dopravy: “Strapatého“ a jeho Kóňa.

Predstavte si, že máte v garáži vášho nepojazdného tátoša a na účte mizerný stav financií, ktorý vám nedovolí nakúpiť po minulo-mesačnej podpriemernej výplate potrebne náhradné diely, nie to ešte zaplatiť opravu v servise. Ako na potvoru o týždeň vám končí STK. Na miesto toho, aby sa naša strana a vláda zaoberala tým ako zlepšiť podmienky na to, aby ste mohli zarábať slušné peniaze v slušnom zamestnaní, prip. aby vám ako živnostníkovi neostávali po bielych golieroch len omrvinky a oči pre plač, jediné čo je táto banda schopná vymyslieť je “šikana“ vo forme byrokratického dočasného vyradenia vozidla z evidencie, alebo nasúkanie pokuty cez odbor dopravy v rámci vášho okresu vo výške 165 eur. Ak máte (resp. nie ste schopný absolvovať) v tom istom termíne aj emisnú kontrolu, váš dlh voči našej spoločnosti sa môže vyšplhať až na 330 eur. Váš majetok vo vašej garáži a nie na pozemných komunikáciách z vás tak v okamihu môže spraviť vyvrheľa našej rozvinutej spoločnosti.

Veľkorysý generálny pardon na neplatnú STK a EK (a možno len STK) do konca februára je výsmech všetkým, ktorý nemajú na to, aby autá menili hneď po tom, čo sa im minie voda v ostrekovači, ako napr. náš pán najlepšie zarábajúci minister “strapatý“.  

Najnovším “majsterštukom“ je zmena v rámci zápisu ťažného (spojovacieho) zariadenia v technickom preukaze. Ťažné zariadenie, najmä spôsob akým ho do vášho “TéPé“ zapísal úradník (od ktorého náhradu škody samozrejme nevytiahnete) na odbore dopravy, alebo na polícii, ktoré za sebou ťaháte po STK-áčkach aj desať rokov, je zrazu závažnou chybou, ktorá vás bude stáť opäť vybavovačky na polícii a dodatočných desať eur, plus minimálne 3 hodiny v ťahu za opakovanú STK.

To že vaše vozidlo môže v pánoch z ministerstva vyvolávať nutkanie poťahať vás „zaň“ v niektorých prípadoch začína hraničiť až s úchylkou. Či už za objekt rozkoše považujú vaše auto, preháňanie vašej telesnej schránky po úradoch, alebo vaše bubáky je nepodstatné. Pravda môže byť nakoniec taká, že existuje určité stavovské združenie, či záujmové skupiny, ktoré si dali za úlohu sledovať európske smernice a vyťahovať z nich a do našej legislatívy pretláčať také čerešničky, ktoré im pomôžu ošklbať tých, ktorí sa ošklbať nechajú. Je to oveľa lacnejšie a jednoduchšie ako v rámci vlastnej propagácie sponzorovať šport či verejnoprospešnú činnosť.  

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Voliť proti Kotlebovi nebude bolieť

Ktovie, ako na voličov zapôsobí Klusov sľub vyčistiť úrady od rodinkárstva. Zdá sa totiž, že práve to im neprekáža v prípade ĽSNS.

DOMOV

Politický geograf Madleňák: Neviem, či v Lučenci poznajú Luntera či Mičeva

Extrémista Marian Kotleba ťaží v banskobystrickej župe aj zo slabej informovanosti tamojších voličov, hovorí pre SME politický geograf TIBOR MADLEŇÁK.

DOMOV

Nemýľte sa, toto nie je vaše Slovensko, zaznelo Kotlebovi pod oknom

Na to, aby zlo víťazilo, stačí, aby dobrí ľudia nerobili nič, pripomenul prezident Andrej Kiska.


Už ste čítali?