Michal David še v Bardiove seknul

Autor: Ján Kukulský | 30.8.2014 o 23:53 | Karma článku: 12,16 | Prečítané:  5050x

Pár přátel stačí mít........, špival vof piatek večar Michal David na pulnym Bardejovskym namescu, na zaver fcalku vydareneho koncertu. Aj kedz mu dobre myšľena improvizacia s čislem, ktore obačil na pódiu naproci bars nevyšla, co še už da ľudzom v jeho veku prebačic, ku cti ňech mu slúži, že še za zdarny prebeh totej akcii šumňe podzekoval od upratovačky až po žandara. Na paru ľudzi še ale zapomlo a tu by som chcel totu medzeru i v mene nas dobre baviacich še divakoch vypulnic..

Ondrejovi Bartošovi i terajšemu primatorovi podzekoval dosc jasne a tak na začatku jak i na koncu Michal David. Patrilo by še ale v mene Onreja Bartoša, no najmä v mene nas bardijovčanoch, podzekovac šickym jeho zamestnancom, co svoju drinu v odlučeňu od rodziny pomohli zveľadzic jeho majetek na teľo, že teho Michala Davida zacahnul za nas šickych sam. Možno keby dostali ľepšu vyplatu, z ktorej by sebe mohli dovolic vecej služboch u bardejovskych remeselnikoch, mohli by sme sebe šicke z hrdoscu zaplacic vstupenku sami a neľen na Davida. V opačnym pripadze žeby še slušny, hrdy človek v našim mesce jak chudobny pribuzny citil.

V mene našoho terajšoho primatora by som podzekoval kemu? Možno totym firmom a jednotlivcom co raz za 4 roky nezištne rozdavaju podaktorym našim spoluobčanom stare lachy, drevo, proviant a takym sposobem nas šickych ochraňuju pred dajakymi mľičňakami, co by chceli v Bardiove nove poradky zanošic. Rozmyšľam ľem nad tym, z jakeho titulu še teho predvoľebneho divadla učastňa i personalne agentury? Šak kedz žijeme vof tej demokracii a sme seriozne podnikateľe malo by byc predči jedno kto na radnici.

Z teho šickeho mi tak vychodzi že Michal David ma predči ľem pravdu ...... Pár přátel stačí mít........podstatné je ľem jak hliboko maju do kešeňi.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Voliť proti Kotlebovi nebude bolieť

Ktovie, ako na voličov zapôsobí Klusov sľub vyčistiť úrady od rodinkárstva. Zdá sa totiž, že práve to im neprekáža v prípade ĽSNS.

DOMOV

Politický geograf Madleňák: Neviem, či v Lučenci poznajú Luntera či Mičeva

Extrémista Marian Kotleba ťaží v banskobystrickej župe aj zo slabej informovanosti tamojších voličov, hovorí pre SME politický geograf TIBOR MADLEŇÁK.

DOMOV

Nemýľte sa, toto nie je vaše Slovensko, zaznelo Kotlebovi pod oknom

Na to, aby zlo víťazilo, stačí, aby dobrí ľudia nerobili nič, pripomenul prezident Andrej Kiska.


Už ste čítali?