Michal David še v Bardiove seknul

Autor: Ján Kukulský | 30.8.2014 o 23:53 | Karma článku: 12,16 | Prečítané:  5054x

Pár přátel stačí mít........, špival vof piatek večar Michal David na pulnym Bardejovskym namescu, na zaver fcalku vydareneho koncertu. Aj kedz mu dobre myšľena improvizacia s čislem, ktore obačil na pódiu naproci bars nevyšla, co še už da ľudzom v jeho veku prebačic, ku cti ňech mu slúži, že še za zdarny prebeh totej akcii šumňe podzekoval od upratovačky až po žandara. Na paru ľudzi še ale zapomlo a tu by som chcel totu medzeru i v mene nas dobre baviacich še divakoch vypulnic..

Ondrejovi Bartošovi i terajšemu primatorovi podzekoval dosc jasne a tak na začatku jak i na koncu Michal David. Patrilo by še ale v mene Onreja Bartoša, no najmä v mene nas bardijovčanoch, podzekovac šickym jeho zamestnancom, co svoju drinu v odlučeňu od rodziny pomohli zveľadzic jeho majetek na teľo, že teho Michala Davida zacahnul za nas šickych sam. Možno keby dostali ľepšu vyplatu, z ktorej by sebe mohli dovolic vecej služboch u bardejovskych remeselnikoch, mohli by sme sebe šicke z hrdoscu zaplacic vstupenku sami a neľen na Davida. V opačnym pripadze žeby še slušny, hrdy človek v našim mesce jak chudobny pribuzny citil.

V mene našoho terajšoho primatora by som podzekoval kemu? Možno totym firmom a jednotlivcom co raz za 4 roky nezištne rozdavaju podaktorym našim spoluobčanom stare lachy, drevo, proviant a takym sposobem nas šickych ochraňuju pred dajakymi mľičňakami, co by chceli v Bardiove nove poradky zanošic. Rozmyšľam ľem nad tym, z jakeho titulu še teho predvoľebneho divadla učastňa i personalne agentury? Šak kedz žijeme vof tej demokracii a sme seriozne podnikateľe malo by byc predči jedno kto na radnici.

Z teho šickeho mi tak vychodzi že Michal David ma predči ľem pravdu ...... Pár přátel stačí mít........podstatné je ľem jak hliboko maju do kešeňi.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Gašpar prikryl Kočnerovho vyšetrovateľa

Policajný prezident tvrdil, že požiadal prokurátora o správu, aby mohol proti vyšetrovateľovi zakročiť. Prokuratúra takú žiadosť nedostala.

KOMENTÁRE

Ficov zásadný prelom. Alebo ani nie

Sme na priesečníku, keď Ficov prospech a prospech krajiny, sa pretínajú.

SVET

Premiér Fico kráča iným smerom ako Visegrád

Slovensko začína v regióne viesť debatu o budúcnosti EÚ.


Už ste čítali?