Prešovský víťaz - hotove neščesce.

Autor: Ján Kukulský | 10.11.2013 o 23:13 | Karma článku: 11,95 | Prečítané:  1126x

Važeny pan preceda, hneška som vas vidzel v teľevizoru, jak coška meľece o čim daľej, tym ľepšim vysvedčeňu. Ked mam byc uprimny, bars nerozumim vašemu nadšeňu, bo keby mne len dzešec, jedenasc percent mojich kundšaftoch dalo najavo, že som chlopem na spravnym mesce, ta porozmyšľam o dajakym rekvalifikačnym kurže. Všimnul som sebe tyž, na vašich bilbordoch, že už ani vašemu najvyššemu za veľo nestojice, ked sce mušeli jeho foto z analoch cahac.

Prave som še chcel pokukac na vysledky vašej roboty tu v Bardijove, no mame coška zepsute na verejnym ošvetleňu, ta možno jutre za bileho dňa pokukam. Plane jazyky tverdza, že to Boris nechava narokem vypinac, bo šanuje peňeži. Nič na tym, ale i na neho, choľem še mi  tak zda, vaš najvyšši see.....be často nespomene, a tak še mu Boris muši cez radio pripominac, že i tu mame probľemy. A vera mame. Momentalne  nas začina iritovac, ked naše rovesnici, a už i podaktore sopľaci,  co chodza na roboty do Blaavy či vzdaleňejšeho zahraniča, še nám už  vyšmivaju, že me tu f tej džure ostali. Už ani vof karčme nit s kym inteligentnym podebatovac, šicke dzeška po robotoch. Minule sce vraj spominali, že sme kraj z najvyrovnanejšim rozpočtom na hornych uhroch. Ta, že už ani vy našu buducnosc nevydzice ružovo a radšej nas nezadlžujece. Mudro. Jedine žeby aj f tym zaš dajaky Figeľ bul. No nič, nebudzem vas už rušic, ked vas tam tych dochtoroch i učiteľoch f tym vašim parlamence teľo jest, aspoň toto zdravotnictvo i školstvo ružovejše časy čekaju.

 

No z Bohem

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Gašpar prikryl Kočnerovho vyšetrovateľa

Policajný prezident tvrdil, že požiadal prokurátora o správu, aby mohol proti vyšetrovateľovi zakročiť. Prokuratúra takú žiadosť nedostala.

KOMENTÁRE

Ficov zásadný prelom. Alebo ani nie

Sme na priesečníku, keď Ficov prospech a prospech krajiny, sa pretínajú.

SVET

Premiér Fico kráča iným smerom ako Visegrád

Slovensko začína v regióne viesť debatu o budúcnosti EÚ.


Už ste čítali?