Konšpirácia o odpočúvaní.

Autor: Ján Kukulský | 27.11.2011 o 23:30 | (upravené 28.11.2011 o 8:24) Karma článku: 2,24 | Prečítané:  579x

O odpočúvaní sa toho už popísalo a nahovorilo a ešte sa napíše a nahovorí dosť. Skúsme sa na daný problém pozrieť trochu takpovediac konšpiratívne. Keďže novinári túto kauzu berú dosť osobne, takéhoto pohľadu sa vďaka ich zaujatosti asi nedočkáme.

Ľubo tvrdí, že to naňho Kali našil lebo mu on kazil kšefty. Zverejnené prepisy Kaliho rozhovorov (podľa Ľuba nevierohodných) verifikované Kalim, mali dokázať obludnosť Ľubovho vplyvu na VOS. Ak, ale tie prepisy neboli zverejnené na Ľubov pokyn je pozoruhodná skutočnosť, že sa k ich obsahu Kali priznal bez zapierania. Sú tri možnosti prečo by tak spravil. Verzia pre ľudkov presvedčených o Kaliho nevine: Ľubo má zlý vplyv na VOS a to malo za úlohu zdiskreditovať Kaliho. Tomu neostávalo nič iné len priznať autentickosť prepisov. Napriek jeho rečníckým schopnostiam agresívného štýlu toto si netrúfal zahrať do autu obyčajným popieraním. Verzia pre ľudkov presvedčených o Ľubovej nevine: Kali zariskoval, nechal zverejniť a priznal prepisy dúfajúc, že sa mu podarí zahrať pred plebsom obeť obludnej mašinérie na ministerstve obrany. Ľubov blog z leta a vyjadrenia z posledných tlačoviek mu nahrávali do karát. Verzia pre ľudkov presvedčených o vine či nevine oboch: Niekto iný, kto nemá rád ani Ľuba ani Kaliho, či už kvôli šľapaniu na otlaky alebo prebiehajúcej predvolebnej kampani tušil o plánoch Kaliho na zdiskreditovanie Ľuba, nechal Kaliho v kľude splniť si jeho úlohu, svoju podpredsedníčku odvolať Ľuba a zverejnením prepisov odpísať Kaliho. Táákže na otlaky mu už nikto nešliape, na ministerstve obrany má vlastného štátneho tajomníka a aby bolo s užitočným spojené aj príjemné,česť podpredsedu najsilnejšej opozičnej strany utrpela menší šrám. Aj keď Kaliho volič si na šrámy moc nepotrpí.
Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Gašpar prikryl Kočnerovho vyšetrovateľa

Policajný prezident tvrdil, že požiadal prokurátora o správu, aby mohol proti vyšetrovateľovi zakročiť. Prokuratúra takú žiadosť nedostala.

KOMENTÁRE

Ficov zásadný prelom. Alebo ani nie

Sme na priesečníku, keď Ficov prospech a prospech krajiny, sa pretínajú.

SVET

Premiér Fico kráča iným smerom ako Visegrád

Slovensko začína v regióne viesť debatu o budúcnosti EÚ.


Už ste čítali?