Bardejovská kvalita

Autor: Ján Kukulský | 5.11.2014 o 10:10 | Karma článku: 2,78 | Prečítané:  455x

Za posledné tri mesiace kontrolóri stavebných prác z radov lekárov a učiteľov, ktorým pred niekoľkými rokmi zavoňala Bardejovská politika, prepotili mnoho košieľ a svoju podobizeň prepožičali stovkám fotografií. Na otázku kam táto ich snaha pri tejto činnosti smeruje, komu má priniesť ovocie, si skúsme nájsť odpoveď každý sám.

Malým príkladom, ktorý naznačuje úroveň bdelosti našich kontrolórov, je oprava mestských chodníkov. Otázka znie: Pri ktorých ďalších činnostiach sa mesto, mestskí politici tvária, že veciam rozumejú a majú všetko pod kontrolou, zatiaľ čo realita je niekde úplne inde? 

 

 

 

 

Bilboardami ovešaný Bardejov hlási na každom kroku čo všetko už mesto potrebuje. Osobne si myslím, že jediné čo Bardejov potrebuje je KVALITA. Bardejov sa pohne dopredu až vtedy, keď jeho občania začnú od mesta, od firiem, od podnikateľov požadovať za svoje peniaze kvalitu. Bardejov sa pohne dopredu vtedy, keď začneme požadovať kvalitu medzi sebou navzájom. Vyriešilo by sa tým mnoho neduhov, ktoré Bardejov trápia. Požadovaním kvality zlepšíme služby v meste, ušetríme vlastné peniaze, návštevníkom mesta dáme dôvod zotrvať v meste dlhšie, šikovných Bardejovčanov tým presvedčíme o tom, že sa v Bardejove oplatí zostať.  

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Zrušenie amnestií podporila väčšina, Mečiara podržia Smer a SNS

Parlament schválil aj vládnu deklaráciu, ktorá amnestie odsudzuje.

TECH

Astronómovia objavili čudné kvantové pokrútenie vo vesmíre

Zvláštny fenomén kvantovej fyzika sa objavil pri exotickej hviezde.


Už ste čítali?